500 X OFF ROAD LOOK

Хоробра душа і життєрадісне серце. Це ідеальне рівняння для тих, хто шукає сильний і неповторний вигляд реального кросовера

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

КАСТОМІЗАЦІЯ

Щоб додати кольору, доступні п’ять пакетів Xtra (червоний, білий, чорний, бронзовий, бежевий) для обтічників дзеркал, дверних молдингів і стикерів для даху / капоту, які чудово гармонують з легкосплавними дисками.
Для тих, хто бажає мати повністю хромований вигляд доступний пакет Chrome Xtra.

СИСТЕМИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Привабливий та функціональний, 500X має широкий набір систем для транспортування спортивного обладнання, таких як велосипеди, дошки для серфінгу, лижі і сноуборди, а також велику кількість аксесуарів, розроблених для максимального використання багажного відділення, включаючих полиці, сітки і органайзери.
А для більшого комфорту 500X пропонує вам два пакети для відпочинку: літній і зимній пакети Xtra, які включають велосипедну стійку і стійку для лиж відповідно разом із захистом багажного відділення.

ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ

Для перетворення вашого автомобіля в ексклюзивний предмет, компанія MOPAR розробила ряд легкосплавних колісних дисків, присвячений 500X, які доступні з 5 ексклюзивними оздобленнями.

Чтобы приобрести Fiat 500 X OFF ROAD 2016-2017 

 Позвоните нам ☎️ +380 95 288 78 55 или напишите на ✉️ info@fiat.ks.ua   мы уточним актуальную цену и свяжемся с вами.
 

Оставьте свой номер телефона и мы вам перезвоним: