DOBLO

від 419 000грн

DOBLÒ — СИЛУЕТ, ЯКИЙ ВИДІЛЯЄТЬСЯ.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Официальный дилер Фиат (Fiat) в Херсоне, Автозапчасти в Херсоне, Запчасти Fiat DOBLO, Купить Fiat, Купить Фиат в рассрочку, Зказать запчасти, СТО Fiat, Ремонт автомобилей, Вызов эвакуатора, Эвакуатор Херсон, Фиат Добло, Fiat Херсон

Зустрічайте новий Doblo — автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішене питання простору. Простору, яке можна розділити з родиною і друзями. Простору для тих, хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером в роботі або проведенні дозвілля.

Розробниками цієї моделі дотримані найвибагливіші вимоги до функціональності і комфорту. Для цього простір інтер’єру автомобіля задіяно в ньому максимально раціональним чином. Розміститися в ньому може до семи чоловік. Це справжнє «сімейне» простір, для якого забезпечений високий рівень безпеки, економічності і екологічності.

ЗАПИС НА ТЕСТ ДРАЙВ

ДИЗАЙН І КОМФОРТ

ВСЕ, НАВІТЬ ЙОГО ДИЗАЙН

ВСЕ НА ЧОМУ Б ВИ ЇЗДИЛИ. ТА НА ЩО ДИВИЛИСЯ Б.
Подивіться на це належним чином, стиль нового Doblò є ще більш унікальним: повний рестайлінг передньоїч астини, вбудовані блок-фари, нові легкосплавні колісні диски і задні ліхтарі, велика глазурована поверхня і новий темно-сірий колір. Навіть у вільний час, ваш стиль не залишиться непоміченим.

РОЗСУВНІ БІЧНІ ДВЕРІ

ПОКАЖЧИКИ ПОВОРОТУ

Є МІСЦЕ ДЛЯ ВСІХ

Все, що ви б хотіли взяти з собою, буде вписуватися в новий Doblò. Є великий простір для всього. Ми переробили інтер’єр і дверні панелі, щоб дати вам весь необхідний комфорт.

ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА

НАЙБІЛЬШ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ І ЗАХИЩЕНИЙ У…

Doblò завжди готовий прийняти і захищати вашу сім’ю, де б ви не їхали. Його технологія зробить життя комфортним і веселим, як під час тривалих поїздок, так і у переїздах.

НАЙСУЧАСНІША СИСТЕМА ІНФОТЕЙНМЕНТУ

Bluetooth-радіо з сенсорною системою Uсonnect. Слухай, розмовляй, пиши повідомлення і подорожуй в інтернеті.

ЗАХИСТ ВІД ГОЛОВИ ДО П’ЯТ

Бічні подушки безпеки на Doblò призначені для захисту голови, грудної клітки і тазу водія і переднього пасажира у випадку удару з боку. Салон має спеціальні зони деформації, які поглинають енергію удару, а двері розроблені так, щоб не відкриватися випадково під час зіткнення. Автомобіль оснащений системою ESP для підтримки курсової стійкості, і двоважільною підвіскою в базовій комплектації для всіх версій, тому Doblò зменшує і гасить вібрацію на нерівних дорожніх поверхнях, гарантуючи зчеплення всіх чотирьох коліс з поверхнею дороги.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК

Для повного захисту ви можете обладнати ваш Doblò системою DeadLock, яка блокує всі двері, у тому числі паливний бак, що робить неможливим їх відкриття, навіть зсередини.